• Ми в соцмережах

Публікації наших авторів



В Києві з великим успіхом пройшов перший безкоштовний навчальний курс NATON ACADEMY для лікарів з усієї країни - фото, відео

 03 серпня 2018 року  2-3-го серпня, в готелі «Братислава», близько 360-ти лікарів-хірургів, ортопедів-травматологів з усіх областей України отримали унікальну можливість прослухати лекції і майстер-класи з остеосинтезу та ендопротезування ведучих спеціалістів з Китаю, а також знаних вітчизняних світил медицини з НМУ ім. Богомольця, Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка та інших установ. Захід було організовано корпорацією NATON Medical Group спільно з Асоціацією ортопедів-травматологів, компанією OSTEONANO, яка є ексклюзивним представником NATON Medical Group в Україні.


Корупція у владі та бездіяльність правоохоронців знищують фермерство – автори антирейдерського законопроекту

 22 червня 2018 року  В столиці України фермер з Херсонщини Микола Мартиновець представив революційний антирейдерський законопроект та закликав Порошенка, Луценка і Князєва захистити його від бандитів.


В селе Роксоланы на Одесчине выводят из севооборота особо ценные земли

 15 червня 2018 року  Проект строительства ветровой электростанции в селе Роксоланы Овидиопольского района Одесской области с самого начала ведется варварскими методами.


Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

 08 червня 2018 року  Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном.


Вперше в Україні стартував проект щодо безоплатної правової допомоги засудженим

 23 травня 2018 року  Едуард Багіров розпочав безпрецедентний проект благодійної допомоги засудженим «Справедливість та правовий захист».


Особи, які утримуються в установах виконання покарань, отримуватимуть безкоштовні послуги адвокатів

 17 травня 2018 року  Міністерство юстиції України та МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» за підтримки правозахисника Едуарда Багірова започатковує спільний проект безоплатної правової допомоги для засуджених та працівників ДКВС України «Справедливість та правовий захист».


Хто відповість за чергову смерть в небі над горами Закарпаття?

 16 травня 2018 року  04 травня 2018 року на кількох українських сайтах з’явилось повідомлення про трагічний випадок в Закарпатті. У селі Подобовець Міжгірського району житель міста Львів «Х», пролітаючи на параплані між горами «Великий Верх» та «Гимба» Боржавської полонини, не пристебнув ремні безпеки, внаслідок чого випав з крісла літаючого пристрою з висоти понад 100 метрів. Від отриманих травм він помер на місці падіння.


«Не палиці треба вставляти і не шило в одне місце, а шукати порозуміння», – професор Степан ПОП

 27 квітня 2018 року  У Закарпаття прийшли пропозиції із серйозними інвестиційними проектами. Знаний науковець висловив думки щодо конфлікту інтересів у будівництві першої в регіоні вітрової електростанції.