• Ми в соцмережах

Публікації наших авторівМалий та середній бізнес обговорили законопроект про НБФБ з його авторами

 23 березня 2018 року  22 березня, в приміщенні Комітету ВР з податкової та митної політики (далі Комітету), відбувся неформальний круглий стіл за участю представників малого та середнього бізнесу (МСБ) і авторів законопроекту про Національне бюро фінансової безпеки (НБФБ).


Десятки украинцев, «вызволенных из рабства», возмущены облавами силовиков

 15 березня 2018 року  Открытое обращение, в записи которого приняло участие несколько сотен человек, набирает популярность в Сети. Его герои — бывшие наркоманы и алкоголики, вернувшиеся в нормальную жизнь, благодаря работе волонтеров. Сегодня эти люди находятся под угрозой. В прямом смысле слова.


Керівництво ФССУ на чолі з Саєнком руйнує систему соціального страхування України

 13 березня 2018 року  12.03.2018 року представники об’єднань роботодавців, профспілок і громадських організацій провели круглий стіл на тему "Сучасні загрози руйнування соціального страхування громадян в Україні.


Прокурорський тиск на підслідних та принципових суддів ганьбить владу

 12 березня 2018 року  Прокурорсько-суддівський беспрєдел, який спостерігається у справі миколаївського бізнесмена Михайла Тітова, це не просто «окремо взята невдала справа», від якої в шоці все юридичне товариство.


Судья перепутала адвоката с прокурором и «спалилась»

 12 березня 2018 року  Дело Михаила Титова продолжает обрастать позорными фактами, которые демонстрируют полную неспособность следствия и судебной системы действовать в рамках закона.


Кожен п’ятий. Як в Україні карають за економічні злочини та що з цим робити?

 28 лютого 2018 року  Минулий рік став першим з часів Революції Гідності, коли Україна змогла продемонструвати хоч і незначний, проте все ж таки ріст економіки. Так, за даними статистики, ВВП країни в порівнянні з 2016 роком зріс на 2%. Інфляція при цьому становила 13,7% проти 12,4% за рік до того. Втім це не заважає Кабінету Міністрів давати оптимістичні прогнози на 2018 рік – зростання вітчизняної економіки на рівні 3% та зниження інфляції до 9%.


Голова правління Фонду Соцстраху Володимир Саєнко незаконно масово звільняє фахівців

 28 лютого 2018 року  26 лютого 2018 року, в приміщенні прес-центру Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ», відбувся круглий стіл, присвячений проблемам масових незаконних звільнень працівників Фонду соціального страхування України (ФССУ).


З`явились подробиці закону про Національне бюро фінансової безпеки (НБФБ)

 27 лютого 2018 року  Законопроект про створення в Україні Національного бюро фінансової безпеки ще до своєї офіційної реєстрації в парламенті встиг обрости неймовірною кількістю чуток та спекуляцій. Цей «інформаційний потік» може стати на перешкоді формуванню в суспільстві чіткого сприйняття основних засад Закону України «Про Національне бюро фінансової безпеки». З метою припинення подальших «здогадок» та хибних висновків, пропонуємо вашій увазі ключові положення законопроекту, що стали базовими при його написанні.